Skip directly to content

Už zase dýcháme. Nový song, nový zpěvák. Už brzy představíme.

home

5 let existence, 70 koncertů, dvě zajímavé desky, obměněná sestava – nový bubeník – Václav – (jak příznačné pro Všechny Svatý). Bez kláves jen s jednou kytarou, průzračnější zvuk a větší tah dopředu. To jsou ve stručnosti VS v roce 2017.
Pod povrchem se děje spousta věcí, v nové zkušebně na Sázavě se konají pravidelné zkoušky a připravujeme nové album, věci a přístup se zjednodušil, doufáme, že budeme umět navázat na přímočaré písně s trochou nadsázky jako je například Made in Germany, nebo Vytáhni mě z davu.
Nový člen Václav Tupý skvěle zapadnul do party, je z Českých Budějovic a to znamená, že polovina ansámblu je z jihu Čech, kde jak známo je dobrá voda podporující tvorbu. ​Je to vlastně pořád stejné, partu lidí těší vzájemné přátelství a k tomu si hrají…

Pokud se nechcete nudit, založte si taky kapelu.

Po kladně přijatém debutovém CD Vytáhni mě z davu, vyšlo v březnu 2016 druhé CD Všichni Svatí. Na tomto albu se se Všemi Svatými dala dohromady řada velkých jmen a uznávaných mistrů svého oboru, aby kapele pomohli vytvořit desku světové úrovně. Produkce se ujal producent a kytarista Gerry Leonard (David Bowie, Suzan Vega) a o zvuk se postaral několikanásobný držitel Grammy Kevin Killen (U2, David Bowie, Shakira, Elvis Costello, Bon jovi).

Druhé album Všichni Svatí vznikalo v Holandsku ve Wisseloord Studios - Hilversum. Mix proběhl v Zona Dolce, NYC a masteringu se ve svém studiu Gateway Mastering Studios - Portland, opět ujala světová legenda masteringu Bob Ludwig, několikanásobný držitel cen Grammy.