Skip directly to content

Nový frontman Vašek Vaňura alias „Láska“ Nový klip Malá holka.

home

Všichni Svatí s novým frontmanem. Hudební projekt známých a zkušených muzikantů, kapela Všichni Svatí, se po kratší odmlce hlásí o slovo. V květnu letošního roku natočili v hudebním studiu First Floor, pod producentskou taktovkou houslisty a zpěváka kapely Čechomor, Karla Holase, zbrusu nový singl s názvem „ Malá holka“. Velkou novinkou je nové hudební složení. Za mikrofonem se s doprovodnou kytarou objeví nový frontman kapely - talentovaný zpěvák a kytarista Vašek Vaňura, kterému ale nikdo neřekne jinak než „Láska“. Po řadě personálních změn se nakonec Všichni Svatí ukotvili v pravděpodobně nejlepší sestavě. „Láska“ si nastudoval kompletní původní repertoár z minulých dvou desek Svatých a společně se stávajícími členy našel společnou chuť hrát a tvořit nové písně v kytarovějším hávu. Aktuální složení VS:  Láska (Václav Vaňura) – zpěv, kytara / Petr Váňa – kytara, zpěv / Marek Čmejla – basová kytara / Vašek Tupý – bicí, perkuse 

Je to vlastně pořád stejné, partu lidí těší vzájemné přátelství a k tomu si hrají… Pokud se nechcete nudit, založte si taky kapelu.

 

Po kladně přijatém debutovém CD Vytáhni mě z davu, vyšlo v březnu 2016 druhé CD Všichni Svatí. Na tomto albu se se Všemi Svatými dala dohromady řada velkých jmen a uznávaných mistrů svého oboru, aby kapele pomohli vytvořit desku světové úrovně. Produkce se ujal producent a kytarista Gerry Leonard (David Bowie, Suzan Vega) a o zvuk se postaral několikanásobný držitel Grammy Kevin Killen (U2, David Bowie, Shakira, Elvis Costello, Bon jovi).

Druhé album Všichni Svatí vznikalo v Holandsku ve Wisseloord Studios - Hilversum. Mix proběhl v Zona Dolce, NYC a masteringu se ve svém studiu Gateway Mastering Studios - Portland, opět ujala světová legenda masteringu Bob Ludwig, několikanásobný držitel cen Grammy.