Skip directly to content

Nový frontman Vašek Vaňura alias „Láska“ Nový klip Malá holka.

Kapela Všichni Svatí

HISTORIE

V roce 2012 jamuje Marek Čmejla s Tomášem Waschingerem a přemýšlí o založení kapely. Prahou bloudí bezprizorní kytarista Petr Váňa a tak se připojuje, má zajímavé nápady a spoustu písní doma v počítači. Klávesista Petr Franc se zajde podívat na architekturu domu, a zůstane tři roky. Nakonec doráží zpěvák a textař Honza Dvořák, poslechne si na zkoušce rozdělané skladby a zůstává dodnes a ještě se přestěhuje.

Zobrazit více

V roce 2014 vychází u Supraphonu debutové album Vytáhni mě z davu. Předprodukci dělali pánové Ivan Král a Steve Bush, produkci Steve – 6 týdnů v Belgii v lehce dekadentním prostředí. Z alba zazněly v rádiích skladby Johana a Vytáhni mě z davu – tuhle skladbu lidé znají, klip má 106 tisíc poctivých zhlédnutí. Žádné vzory, kapele se daří vytvořit svůj vlastní sound. Čechomor zve kapelu jako hosta na turné, do toho festivaly a slavnosti měst a kluby. Kapelu baví skládat, a tak se na jaře 2015 ujímá předprodukce další desky pán o Davida Bowieho – Gerry Leonard, točí se na podzim 2015 v Holandském Wissloordu, v prostředí o trochu méně dekadentním. Zvuku se ujímá Kevin Killen, držitel Grammy za Daft Punk. Je to ale normální nahrávací session lidí kteří milují hudbu.

Album číslo 2 nazvané prostě Všichni Svatí vychází v březnu 2016. Následuje umístění v prvních příčkách hitparád rádia Kiss s písní Jednou to skončí, bigbeatová rádia ale milují Made in Germany a Deset tisíc. Turné s No Name, Čechomor, festivaly a tak dále. Všichni Svatí podzim 2017 – 5 let, nová sestava - bubeník Václav Tupý skvěle zapadá, a zatím se bude hrát a zkoušet ve čtyřech. Příprava třetího alba začala na Sázavě 23.9.2017. tak ať s námi, i s vámi jsou Všichni Svatí.

Skrýt dlouhý text